Far Cry 5 gümbür gümbür geliyor!

Far Cry serisinin yeni oyunu olacak Far Cry 5’e dair Ubisoft’un söylentilerinin ardından bugün, geçtiğimiz saatlerde oyun için birbirinden güzel teaser videoları yayınlandı.

22.05.2017 / 23:30

Çok uzun süredir söylentileriyle sıkça gündeme gelen Far Cry serisinin en yeni oyunu olan, Far Cry 5 için ilk resmi videolar yayınlandı.

Far Cry 5 gümbür gümbür geliyor!

 

Far Cry 5’ten ilk videolar geldi!

Yayınlanan bu videolarda birbirinden güzel müzikler eşliğinde oyunun içinden birbirinden güzel mekanları görüyoruz. Gelin hep birlikte yayınlanan videolara göz atalım.

Yayınlanan ilk videoda oyunun içinden bir manzara görüyoruz. Manzaraya eşlik eden akarsunun akışı ve arkadaki rahatlatıcı müzik ile gerçekten harika bir video olmuş diyebiliriz.

Ayrıca bu videonun sonunda da görülüyor ki, oyun hakkındaki ilk detayları 26 Mayıs 2017 tarihinde öğreneceğiz. Ubisoft tarafından yayınlanmış diğer videoları da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi , yayınlanan yeni videolar bunu teyit etmese Far Cry 5‘in batılı olduğu söylentileri ortalıkta dolaşıyor.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Ubisoft, 26 Mayıs Cuma günü dünya çapında bir açıklamanın yapıldığını söyledi. Far Cry 5 , PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sürüleceğini de belirtelim. Ayrıca oyunun çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgimiz yok.

:: Far Cry 5 sizce ne zaman çıkacak?

Kaynak : SDN – ShiftDelete.Net

Etiketler: , , , ,

Teknolojiyi Seven Adam

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın