Android 7.0’lı General Mobile GM 5 hediye ediyoruz. Kazanmak için hemen tıklayın!

General Mobile GM5 kazanmak ister misiniz? 650 lira değerindeki telefonu ücretsiz, hediye olarak sunuyoruz. Eğer telefon ihtiyacınız varsa, 2017 Yılbaşı hediyesi olarak bu telefon belki de sizin olacak.

gm5-hediye

Yapmanız gerekenler:

Öncelikle, buraya tıklayarak ulaşacağız Facebook sayfamızdaki öne çıkan haberi “Herkese açık” olarak duvarınızda paylaşmalısınız.

Sonrasında da, sitemizdeki bu haberin yorum kısmına, “e-mail, adınız ve soyadınızı” yazdıktan sonra “General Mobile GM5’i istiyorum, çünkü…” ibaresindeki boşluğu doldurmalısınız.

En güzel yorumlarda bulunan bir arkadaşımız, bizden 2017 yılbaşı hediyesi olarak bir adet General Mobile GM5 akıllı telefon kazanacak.

an arkadaşımızı 1 Aralık Perşembe günü duyuracağız.

Bol şans!

Diğer detaylar:

Birçok kullanıcı için “uygun fiyat + performans + güncel işletim sistemi” faktörleri çok önemlidir.

, ‘de Google ile One programını yürüten tek şirket. Bu birlikteliğin meyveleri olarak da General Mobile kullanıcıları her zaman en güncel işletim sistemi sürümüne en kısa sürede sahip olabiliyor. General Mobile , bu noktada şirketin yeni yıldızı aradığınız birçok özelliğe sahip:

Nougat işletim sistemi (Ve sonraki güncellemeler)

Tek elde kullanıma uygun, Gorilla Glass 4 teknolojili 5 inç IPS HD ekran

Çıkarılabilir 2500mAh pil

5MP ön kamera, 13MP arka kamera

2GB RAM + 16GB dahili depolama + microSD desteği

Çift sim kart desteği

Snapdragon 410 işlemci

4.5G desteği

 

Kaynak : Android 7.0’lı General Mobile GM 5 hediyeediyoruz. Kazanmak için hemen tıklayın!

Etiketler: , ,

Teknolojiyi Seven Adam

Android 7.0’lı General Mobile GM 5 hediye ediyoruz. Kazanmak için hemen tıklayın! (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Gm5’i istiyorum çünkü telefonum benim var mahallemizde bı küçük çocuk var onun için uğraşıyorum bazen benim yanıma gelir telefonumu ister ve bende veririm ben bir öğrenciyim okuyorum alamıyorum çok uğraştım ama olmadı ve çocuğu sevindirmek istiyorum çok hoşuna gidecek sevgililer gününde olmaz ama ben oo çocuğa onu vericem Allah’ın izniyle kazanıcam çok istiyorum ve onu mutlu etmek istiyorum çok heveslendi sana telefon alicam dediğimde ve sizde lütfen bu çocuğu sevindirin 😊

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın